Fotografia ślubna

Fotografia Ślubna to towarzyszenie Wam w dniu Ślubu, zapisywanie zdarzeń, emocji, tworzenie fotograficznej opowieści. To ujęcia wszystkich ważnych chwil, które nabiorą w fotografii nowego wymiaru. Zapis emocji, miejsc i niepowtarzalnej aury dnia, który jest jedynym i niepowtarzalnym w Waszym życiu.
Warto ten czas pięknie sfotografować.

Jakich wygląda przygotowanie oferty fotografii ślubnej dla Was?

Najpierw ustalamy który Pakiet najbardziej będzie Wam odpowiadał. Mogę towarzyszyć Waszym przygotowaniom w domu, lub spotkać się z Wami już na uroczystości ślubnej. Kolejnym rozdziałem fotograficznej historii jest przyjęcie weselne oraz wspólna zabawa. To doskonały czas na uchwycenie naturalnych emocji, Waszych relacji z rodziną i przyjaciółmi. Jednym zdaniem – Będzie się działo! Wszystkie momenty warte zapamiętania będę zapisywać na fotografiach.

Nierozłącznym elementem oferty jest sesja ślubna, która jest przeznaczona tylko dla Was. To zazwyczaj moment odpoczynku, kiedy opadają już pierwsze emocje związane z uroczystością.
Od Was zależy czy będzie to sesja w dniu ślubu, czy spotkamy się jeszcze raz w innym czasie i w innym otoczeniu.

Pakiety fotografii ślubnej

Pakiet mini – reportaż z samej uroczystości ślubnej wraz ze wspólnymi zdjęciami z rodziną i najbliższymi. Sesja ślubna w dniu ślubu lub w innym dniu.
Od 800 zł

Pakiet standard – reportaż z uroczystości ślubnej, wspólne zdjęcia z rodziną i gośćmi, fotoreportaż z przyjęcia weselnego do godziny 24:00. Sesja ślubna w dniu ślubu lub w innym dniu.
Od 1500 zł

Pakiet rozszerzony – fotografia w domu Panny młodej w czasie przygotowań, reportaż z uroczystości ślubnej oraz zabawy weselnej do godz. 24:00. Sesja ślubna w dniu ślubu lub w innym dniu.
Od 1700 zł

Chętnych zapraszam na sesję narzeczeńską. Zdjęcia, które na niej powstaną będą ciekawą pamiątką dołączoną do Waszego ślubnego albumu.

Po szczegółowe informacje dotyczące pakietów proszę zwróć się w wiadomości – poprzez formularz kontaktowy na stronie w zakładce KONTAKT.