Fotografia ślubna to…

zapisywanie zdarzeń, emocji, tworzenie fotograficznej opowieści. To ujęcia wszystkich ważnych chwil, które nabiorą w fotografii nowego wymiaru.

Podczas fotografowania pilnuję, aby nie przeszkadzać w uroczystości i zabawie, jestem czujnym, ale nie nachalnym obserwatorem. Najpiękniejsze kadry powstają ze spontanicznych wzruszeń i chwil.

Mogę towarzyszyć przygotowaniom w domu, lub spotkamy się z już na uroczystości zaślubin. Kolejnym rozdziałem fotograficznej historii jest przyjęcie weselne oraz wspólna zabawa.  Wszystkie momenty warte zapamiętania będę zapisywać na fotografiach.

Nierozłącznym elementem fotografii ślubnej jest sesja przeznaczona tylko dla Was. To zazwyczaj moment odpoczynku, kiedy opadają już pierwsze emocje związane z uroczystością.

Możecie wykonać ją w dniu wesela lub zaplanować w innym czasie i miejscu.

Pakiety fotografii ślubnej jakie dla Was przygotowałam.

PAKIET RÓŻOWY     ŚLUB + ZDJĘCIA RODZINNE I GRUPOWE

PAKIET BIAŁY           ŚLUB  + ZDJĘCIA RODZINNE I GRUPOWE + SESJA ŚLUBNA

PAKIET SREBRNY    ŚLUB + PRZYJĘCIE WESELNE + SESJA ŚLUBNA

PAKIET ZŁOTY          ŚLUB + PRZYJĘCIE WESELNE  + SESJA ŚLUBNA + PRZYGOTOWANIA

W każdym pakiecie otrzymujecie dostęp do galeri zdjęć on-line, wysokiej jakości odbitki, album tradycyjny lub foto-album. Macie możliwość zamówienia dodatkowych odbitek dla gości oraz otrzymujecie gotowe zdjęcia w wersji cyfrowej na pen-drive w pięknej oprawie.

Szczegółowe informacje dotyczące pakietów otrzymacie pisząc do mnie poprzez formularz kontaktowy na stronie w zakładce KONTAKT.
Miło mi będzie spotkać się z Wami i omówić najważniejsze oczekiwania oraz dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Sesja narzeczeńska? Dlaczego nie.

U mnie macie możliwość wykorzystania dodatkowej sesji – przed lub po ślubie! Może to być Wasza sesja narzeczeńska, lub sesja we dwoje z okazji Waszej rocznicy ślubu.

Jeśli macie ochotę i czas na uchwycenie w kadrze kilku chwil razem w atmosferze miłości, uwielbiacie cieszyć się sobą i nie boicie się pokazywać, że nie możecie się doczekać, kiedy padnie słowo „TAK” to sesja narzeczeńska jest dla Was! Fotografie, które na niej powstaną będą cudowną pamiątką i wstępem do Waszego Albumu Ślubnego oraz historii jaką Razem napiszecie.

Siedem Kropek Fotografia Dagna Janas. TERMINY 2021