Fotografia ślubna to…

zapisywanie zdarzeń, emocji, tworzenie fotograficznej opowieści. To ujęcia wszystkich ważnych chwil, które nabiorą w fotografii nowego wymiaru.

Podczas fotografowania pilnuję, aby nie przeszkadzać w uroczystości i zabawie, jestem czujnym, ale nie nachalnym obserwatorem. Najpiękniejsze kadry powstają ze spontanicznych wzruszeń i chwil.

Moja obecność

Mogę towarzyszyć Waszym przygotowaniom w domu, lub możemy spotkać się z tuż przed oficjalną uroczystością. Ślub cywilny, czy ślub w kościele, jest to zawsze doniosłe i  pełne emocji wydarzenie. Jestem bacznym, ale dyskretnym obserwatorem i zadbam o to, żeby w wyczuciem i  bez rozpraszania gości i Was uchwycić w kadrze najważniejsze momenty.
Posiadam uprawnienia do fotografowania w miejscach sakralnych, co często jest wymagane w wypadku ślubu kościelnego.

Kolejnym rozdziałem fotograficznej historii jest przyjęcie weselne oraz wspólna zabawa.  Wszystkie momenty warte zapamiętania będę zapisywać na fotografiach.

Sesja Ślubna

Nierozłącznym elementem fotografii ślubnej jest sesja przeznaczona tylko dla Was. To zazwyczaj moment odpoczynku, kiedy opadają już pierwsze emocje związane z uroczystością.

Możecie wykonać ją w dniu wesela lub zaplanować w innym czasie i miejscu.

Oferta

Szczegółową ofertę omawiamy przed podpisaniem umowy. Możecie wybrać spośród kilku pakietów, które udostępnię Wam w wiadomości prywatnej. Z ogólnym cennikiem możecie zapoznać się w zakładce OFERTA.
W każdym pakiecie ślubnym otrzymujecie dostęp do galerii zdjęć on-line, z możliwością wyboru zdjęć na odbitki, oraz możliwością udostępnienia galerii dla gości.
Dbam o wysoką jakość odbitek, którą w ustalonej ilości przekazuję Wam w pięknej oprawie 🙂
Dodatkową opcją jest foto-album lub foto-książka (projekt wraz z wydrukiem).

Szczegółowe informacje dotyczące pakietów otrzymacie pisząc do mnie poprzez formularz kontaktowy na stronie w zakładce
KONTAKT
Miło mi będzie spotkać się z Wami i omówić najważniejsze oczekiwania oraz dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Do zobaczenia!