Sesje ciążowe

Dla każdej kobiety ten czas przebiega inaczej, ale warto mieć kilka pamiątkowych zdjęć, kiedy nosiłyśmy pod sercem inne bijące serduszko.
Staram się aby fotografia ciążowa była wykonywana w naturalnym kontekście – czyli nie przebieram w suknie i nie stylizuję scenek – natomiast jest to dla mnie nadal rodzaj fotografii kobiecej, zadbam więc o to, żebyś na zdjęciach wyglądała pięknie i wyjątkowo.  Możemy wykorzystać w sesji przedmioty, które kojarzą się z czasem oczekiwania i które nadadzą fotografiom szczególne znaczenie.

Sesja ciążowa w plenerze

Przed terminem sesji ustalamy miejsce i czas wykonania zdjęć. Na sesji  zadbam o spokojną atmosferę.  Łąka, las, jezioro – to miejsca, które kojarzą się z naturą i będą pasowały do tego typu fotografii.

Sesja ciążowa w domu

Zdaję sobie sprawę, że będąc w ciąży nie zawsze chce nam się podróżować. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest wykonanie sesji ciążowej w domu. Zdjęcia mają wtedy charakter reportażowy, mogą opowiadać jakąś historię, pokazać czas oczekiwania w naturalnym dla Was otoczeniu. Wykonuję klasyczne portrety we wnętrzu, staram się pokazać też rekwizyty kojarzące się z przyjściem maleństwa na świat i układam wszystko w fotograficzne opowiadanie.