Sesje ciążowe

Dla każdej kobiety czas oczekiwania przebiega inaczej, ale warto mieć kilka pamiątkowych zdjęć, kiedy nosiłyśmy pod sercem nasze maleństwo.
Staram się aby fotografia ciążowa była wykonywana w naturalnym kontekście – czyli nie przebieram w suknie i nie stylizuję scenek – natomiast jest to dla mnie nadal rodzaj fotografii kobiecej, zadbam więc o to, żebyś na zdjęciach wyglądała pięknie i wyjątkowo.  Możemy wykorzystać w sesji przedmioty, które kojarzą się z czasem oczekiwania na maluszka.

Sesja ciążowa w plenerze

Przed terminem sesji ustalamy miejsce i czas wykonania zdjęć. Na sesji  zadbam o spokojną atmosferę.  Łąka, las, jezioro – to miejsca, które kojarzą się z naturą i będą pasowały do tego typu fotografii.

Sesja ciążowa w domu

Zdaję sobie sprawę, że będąc w ciąży nie zawsze chce nam się podróżować. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest wykonanie sesji ciążowej w domu. Zdjęcia mają wtedy charakter reportażowy, mogą opowiadać jakąś historię, pokazać czas oczekiwania w naturalnym dla Was otoczeniu. Wykonuję klasyczne portrety we wnętrzu, staram się pokazać rekwizyty kojarzące się z przyjściem maleństwa na świat i układam wszystko w fotograficzne opowiadanie.

CIĄŻOWA FOTOGRAFIA – FOTOGRAFIA RODZINNA

Jeśli chcesz wykonać „brzuszkową” sesję z najbliższymi, to bardzo polecam właśnie taką opcję. Naturalne fotografie rodzinne będą przypominać o wspólnie przeżytych emocjach. Może Wasza pociecha za kilka lat zajrzy do wspólnego albumu?

Delikatne kadry, spokojna atmosfera i nie wymuszone ujęcia to mój sposób na piękne „brzuszkowe” fotografie. Dojadę do Was do domu, po wcześniejszym umówieniu terminu, jaki jest dla Was najbardziej wygodny.