Sesje rodzinne

SESJA RODZINNA

Fotografia rodzinna jest doskonałą okazją, żeby spędzić czas z najbliższymi. Sesja może być celebrowana razem jako wyjątkowa okazja do współpracy, kooperacji, a nawet wspólnej podróży. Choćby do urokliwego parku, czy na wiosenną łąkę.

Rodzinną sesję fotograficzną mogę wykonać dla Was w plenerze lub w Waszym domu. Powstają wtedy bardzo ciepłe i szczere fotografie. Szczególnie dzieci czują się swobodniej i pozwalają uchwycić swoje naturalne emocje.

JAKICH ZDJĘĆ MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

Fotografuję w stylu klasycznym, naturalnym. Wybieram zdjęcia tak, żeby tworzyły ciekawą historię. Szukam autentycznych relacji – lubię obserwować zanim nacisnę spust migawki.

EFEKT SESJI

Zdjęcia rodzinne powstają by cieszyć na długo, wymagają więc szczególnej oprawy. Dlatego zawsze starannie przygotowuję odbitki, które są wykonane na profesjonalnym, papierze fotograficznym. Fotografie będziecie mogli wybrać w galerii on-line, którą dla Was przygotuję. Wybrane zdjęcia otrzymasz również w wersji cyfrowej.
Możesz wybrać opcję sesji rodzinnej z foto-książką. Taka forma prezentacji zdjęć jest efektowna, trwała i przetrwa bardzo intensywne, wspólne oglądanie.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Zarówno w przypadku sesji plenerowej, jak i sesji domowej zależy mi na naturalności. Warto jednak przemyśleć wspólny front i ubrać się w podobnej konwencji.

ILE TO KOSZTUJE?

Aktualną ofertę możesz otrzymać zwracając się do mnie poprzez formularz kontaktowy na stronie, w zakładce KONTAKT.