Sesje rodzinne

SESJA RODZINNA

Fotografia rodzinna jest doskonałą okazją, żeby spędzić czas z najbliższymi. Sesja może być celebrowana razem jako wyjątkowa okazja do współpracy, kooperacji, a nawet wspólnej podróży. Choćby do urokliwego parku, czy na wiosenną łąkę.

Rodzinną sesję fotograficzną mogę wykonać dla Was w plenerze lub w Waszym domu. Powstają wtedy bardzo ciepłe i szczere fotografie. Szczególnie dzieci czują się swobodniej i pozwalają uchwycić swoje naturalne emocje.

JAKICH ZDJĘĆ MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

Fotografuję w stylu klasycznym, naturalnym. Wybieram zdjęcia tak, żeby tworzyły ciekawą historię. Szukam autentycznych relacji – lubię obserwować zanim nacisnę spust migawki.

Naturalna fotografia rodzinna to…

zapisywanie uczuć, emocji i relacji. Niezastąpiona pamiątka chwil z najbliższymi.  Wspólna fotografia, to wyjątkowa okazja, żeby się zatrzymać i trochę dłużej „pobyć ze sobą” przed aparatem. Jest to coś zupełnie innego niż na szybko wykonane zdjęcie telefonem. Jestem obecna – ja fotograf, która może w kadrze „zmieścić” Was wszystkich tak, żeby nikogo nie brakowało na zdjęciu. Jest to pierwsza korzyść płynąca ze zorganizowanej profesjonalnie sesji rodzinnej.

Wasze historie

Jako fotograf czuję się w obowiązku zadbać o to, żeby stworzyć ciekawą narrację, coś opowiedzenia o Was, jako bliskich sobie osobach.

Chcę aby Wasze zdjęcia były pełne ciepła, autentyczności i staram się, aby zarówno dzieci, jak i dorośli, nie czuli się spięci przed aparatem. Szukam ujęć w ruchu i w autentycznej relacji. A na sesjach dzieją się sprawy różne! Uśmiech, czasem zaskoczenie, ciekawość, chęć ekspresji u małych dzieci, czasem znudzenie, nawet płacz. Z emocjami pomogę Wam sobie poradzić tak, żeby sesja była przyjemna zarówno dla dzieci, jak i dla Was – rodziców.

EFEKT SESJI

Zdjęcia rodzinne powstają by cieszyć na długo, wymagają więc szczególnej oprawy. Dlatego zawsze starannie przygotowuję odbitki, które są wykonane na profesjonalnym, papierze fotograficznym. Fotografie będziecie mogli wybrać w galerii on-line, którą dla Was przygotuję. Wybrane zdjęcia otrzymacie również w wersji cyfrowej.
Możecie wybrać opcję sesji rodzinnej z foto-książką. Taka forma prezentacji zdjęć jest efektowna, trwała i przetrwa bardzo intensywne, wspólne oglądanie.

Miejsce

Fotografuję w Opolu i całym woj. Opolskim, chętnie dojadę do Was gdzie tylko chcecie 🙂