Sesje rodzinne

SESJA RODZINNA

Fotografia rodzinna jest doskonałą okazją, żeby spędzić czas z najbliższymi. Sesja może być celebrowana razem jako wyjątkowa okazja do współpracy, kooperacji, a nawet wspólnej podróży. Choćby do urokliwego parku, czy na wiosenną łąkę.

Rodzinną sesję fotograficzną mogę wykonać dla Was w plenerze lub w Waszym domu. Powstają wtedy bardzo ciepłe i szczere fotografie. Szczególnie dzieci czują się swobodniej i pozwalają uchwycić swoje naturalne emocje.

JAKICH ZDJĘĆ MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

Fotografuję w stylu klasycznym, naturalnym. Wybieram zdjęcia tak, żeby tworzyły ciekawą historię. Szukam autentycznych relacji – lubię obserwować zanim nacisnę spust migawki.

EFEKT SESJI

Zdjęcia rodzinne powstają by cieszyć na długo, wymagają więc szczególnej oprawy. Dlatego zawsze starannie przygotowuję odbitki, które są wykonane na profesjonalnym, papierze fotograficznym. Fotografie będziecie mogli wybrać w galerii on-line, którą dla Was przygotuję. Wybrane zdjęcia otrzymacie również w wersji cyfrowej.
Możecie wybrać opcję sesji rodzinnej z foto-książką. Taka forma prezentacji zdjęć jest efektowna, trwała i przetrwa bardzo intensywne, wspólne oglądanie.

Naturalna fotografia rodzinna to…

zapisywanie uczuć, emocji i relacji. Niezastąpiona pamiątka chwil z najbliższymi.  Wspólna fotografia, to wyjątkowa okazja, żeby się zatrzymać i trochę dłużej „pobyć ze sobą” przed aparatem. Jest to coś zupełnie innego niż na szybko wykonane zdjęcie telefonem. Jestem obecna – ja fotograf, która może w kadrze „zmieścić” Was wszystkich tak, żeby nikogo nie brakowało na zdjęciu. Jest to pierwsza korzyść płynąca ze zorganizowanej profesjonalnie sesji rodzinnej.

Wasze historie

Jako fotograf czuję się w obowiązku zadbać o to, żeby stworzyć ciekawą narrację, coś opowiedzenia o Was, jako bliskich sobie osobach.

Chcę aby Wasze zdjęcia były pełne ciepła, autentyczności i staram się, aby zarówno dzieci, jak i dorośli, nie czuli się spięci przed aparatem. Szukam ujęć w ruchu i w autentycznej relacji. A na sesjach dzieją się sprawy różne! Uśmiech, czasem zaskoczenie, ciekawość, chęć ekspresji u małych dzieci, czasem znudzenie, nawet płacz. Z emocjami pomogę Wam sobie poradzić tak, żeby sesja była przyjemna zarówno dla dzieci, jak i dla Was – rodziców. Kto był na sesji ten Wie, że nie ma spiny 😊

Miejsce

Fotografuję w Opolu i całym woj. Opolskim, chętnie dojadę do Wrocławia, a także wszędzie tam, gdzie zechcecie!